השיש המבוקש ביותר היה ויישאר אבן קיסר, השיש שכולם בוחרים בו כך או כך, מבין כל סוגי השיש אבן קיסר אכן מספק את המענה המלא והוא נמצא בכל מיני מטבחים ישראליים ולא במקרה.

למה השיש הזה נחשב השיש הנבחר? שיש קיסר הופק ופותח באזור שדות ים בקיבוץ שלמעשה מביא את התוצר הטוב ביותר של שיש שיכול לשמש אתכם גם הרבה אחרי.

מזה בעצם שיש קיסר?

חומרי גלם קיסר, הוא שיש מעובד שהוא למעשה מורכב מגרגירים של קוורץ אבל גם פוליאסטר וגוונים וצבעים שונים. השילוב של הדברים יחד הוא זה שיוצר כך או כך את היופי, את הייחודיות וכן את הניקיון והתכונות החזקות והעמידות שיכולות לשמור מפני שחיקה או יובש לרבות כתמים שברוב המקרים מופיעים כאשר משתמשים בשיש יותר מפעם או פעמיים. מבין כל היתרונות של השיש, ניתן להשתמש בו בכמה וכמה אופציות ואם רוצים לעצב זה בהחלט דבר שאפשר לדבר עליו כאן.

מהם למעשה החומרים מהם עשוי השיש?

אם מדברים לצורך העניין על אחד המרכיבים הדומיננטיים קוורץ מדברים על חומר חזק שהוא זה שהופך את השיש לעמיד ביותר ולכן רבים וטובים בוחרים בשיש קיסר לשימושים הרבים שלהם. מעבר לנראות המושלמת, כאמור זה בהחלט מאפשר חוזקה לשיש ונותן הזדמנות להפוך את המטבח שלכם למקום שכיף לשהות בו.

באמצעות הקוורץ אפשר לייצר כל מיני דברים, עיצוב מושלם, גימור מדהים ובסופו של דבר שילובים של גוונים ייחודיים ביותר.

בסופו של דבר, שיש קיסר מביא אין ספור של יתרונות שכדאי לכם לנצל, הוא לא רק יכול להוזיל את המחיר אלא גם נחשב פופולרי בזכות אין ספור סיבות מדהימות שמאפשרות להתקין אותו לא רק במטבח אלא גם לרצף באמצעותו את חדר האמבטיה שלכם.

בגדול יהיה לכם קל לתחזק את השיש, הוא עמיד מפני כתמים, הוא עמיד בפני חדירה של שמן ואפילו יכול לתת את המענה של הרטיבות באמבטיה ובסופו של דבר יכול לחסוך לכם לא מעט.