יש כמה חללים בבית שלכם, שמהווים את מקור הגאווה שלכם. נתחיל מהסלון, שזה החלל הראשון שהאורחים נכנסים אליו. ככל שהוא יהיה מושקע, כך יתלהבו יותר מהדירה שלכם. המטבח, בתור מרכז הבית, מהווה אף הוא מקום שנוטים לתת את הדעת עליו. ואיך אפשר להמשיך מבלי להזכיר את פינת האוכל? על מנת שפינת האוכל תהיה גם פונקציונלית וגם תייצג אתכם בגאון, עליכם לחשוב טוב לפני שאתם בוחרים כסאות לפינת אוכל. אין זה כה פשוט לעצב את פינת האוכל כראוי. צריך לחשוב על הרבה אלמנטים, שישתלבו זה בזה בהצלחה. כמו לדוגמה – שהשולחן יהיה מותאם בגודלו לכיסאות. שלא יהיו פחות מדי, או לחלופין מעט מדי כיסאות. שהצבעים יתמזגו עם הצבעים בבית, ושהסגנון הכללי של הכיסאות יתכתב היטב עם הסגנון ששולט בבית.

ההבנה שתוביל אתכם לבחירה מושכלת של כסאות לפינת אוכל

אנו מבינים ללבכם. זה ממש לא פשוט להתאים כסאות לפינת אוכל. קיימים מספר פרמטרים מרכזיים שיובילו אתכם לתובנה הנכונה, ליצירת פינת האוכל המושלמת בבית שלכם. מכיוון שהם כה רבים, ואיננו רוצים להלעיט אתכם בהמון נתונים, נציג בפניכם עתה את שלושת הפרמטרים החשובים ביותר, כלהלן –

  • שמירה על אווירה חמה ולבבית – כשבוחרים את הכיסאות עבור פינת האוכל בבית, יש להבין כי קיימת להם השפעה באופן ישיר על האווירה שנוצרת במקום. לפני "שתרוצו" לבחור בכיסאות לפינת אוכל, כדאי שתנסו לחשוב בינכם לבין עצמכם – איזו אווירה ברצונכם לשדר. האם חשוב לכם לשדר אווירה של מודרניזם, משמע מינימליזם. האם חשוב לכם לשדר אווירה מסתורית. האם דווקא אווירה חמה היא "הקאפ אוף טי" שלכם, או שמא אתם מעדיפים לייצר אווירה של נועזות ואמירה חצופה? לכל אמירה יש את סוג הכיסאות האחר, רק תחליטו, ומפה הכול יהיה הרבה יותר קל.
  • בחירתם של הכיסאות עבור הפינת אוכל בביתכם צריכה להתאפיין בסגנון העיצובי שאתם מעדיפים. את הסגנון העיצובי מכתיבים חומרי הגלם. אינכם חייבים לבחור בחומר גלם אחד, כי אם אתם יכולים לבצע סינרגיה של כמה חומרי גלם. כגון – זכוכית עם עץ טבעי. יש שילובים "מנצחים", צריך פשוט "לפתוח את הראש" לכיוונים חדשים. להעז. לרצות בשונה.
  • עליכם להגדיר מבעוד מועד את מסגרת התקציב. תנסו שלא לחרוג ממה שהגדרתם בתחילת התהליך. סביר להניח שאתם בתהליך שיפוץ הדירה או בכניסה לבית חדש. כך או כך, בוודאי יש לכם הרבה הוצאות, וכדאי להימנע מחריגות מיותרות.

מאמרים מומלצים