יש שיאמרו, כי המהות של עיסוי בירושלים מתחילה ומסתיימת בלאפשר למטפל המעסה להניח את הידיים שלו על גבי הגוף שלכם, וכי זו תמצית החוויה הקסומה בהווייתה, מה שנראה די קשה להשגה עם ההתפרצות וההמשכיות של נגיף הקורונה בחיינו. מה שחשוב, קורונה או לא, שהמעסה יתקשר בצורה הפתוחה ביותר עמכם, המטופלים שלו, שתקשורת מהווה את התכונה המובילה לאורך כל חוויית העיסוי. המעסה יברר אתכם מראש את רמת הציפיות שלכם מהעיסוי, עד כמה נוח לכם להשיל מעל עצמכם פריטי ביגוד כאלו ואחרים, ויוודאו אתכם במשותף את הכמות לחץ שמתאימה לכם במשך כל שעת הטיפול. זה יותר מבסדר ליידע את המעסה מה מרגיש לכם פחות טוב ומה מה מרגיש לכם יותר טוב במשך  העיסוי, מדובר על שותפות לכל דבר ועניין, בינכם לבין המטפל, וככל שהתקשורת עמו תהיה יותר פתוחה, באופן הזה העיסוי יהיה יותר מוצלח.

האם עיסוי בירושלים יכול לקדם אינטימיות בין בני זוג?

מגע פיסי, שניתן במסגרת של עיסוי בירושלים, הוא הרבה מעבר לנתינה של הרגשה טובה. כמה מחקרים שבוצעו בנושא זה, מצאו כי מגע פיסי באמצעות עיסוי עשוי להוריד את לחץ הדם, כמו גם להגביר נוכחותם של הורמונים כדוגמת אוקסיטוצין, אלו שגורמים לכם להרגיש הרבה יותר טוב. כמו כן, נמצא במחקרים אלו, כי מסז' שניתן לשני בני זוג, או לחלופין שהם מעסים זו את זה, אפקטיביים אף למקבל העיסוי ואף למעניק אותו. בשל כך, אף במידה ועיסוי רפואי בירושלים ממש לא בסדר ראש העדיפויות שלכם, במידה ואתם במערכת יחסים וברצונכם להתחבר רגשית יותר לבני הזוג שלכם, תראו בעיסוי כרעיון מוצלח לשמן קצת את מערכת הזוגיות.

האם עיסוי בירושלים מסוגל להקל על מי שסובל מתסמונת כאבים מיופשיאלית?

מומחים לעניין תמימי דעים, כי עיסוי בירושלים יכול להקל על מי שסובל מתסמונת כאבים מיופשיאלית. ולטובת מי שלא יודע מה היא בכלל תסמונת זאת, נסביר כי מדובר אודות מצבים של כאבים כרוניים, אשר בהם הלחץ על השרירים עשוי להסב לכאבים, אף באזורים שלא נמצא כל קשר אליהם. חרף העובדה שעדיין לא נמצאה תרופה יעילה לטיפול בתסמונת הכאבים המיופשיאלית, הרבה מן הסובלים ממנה מדווחים כי העיסוי בירושלים מטפל במקומות שהם חווים מהם כאבים, מה שמקל בהכרח על מתח מהשרירים.

מאמרים מומלצים